неділя, 3 жовтня 2021 р.

У Тернопільському академічному обласному українському драматичному театрі ім. Т. Г. Шевченка відзначили кращих працівників освіти

 

Напередодні Дня працівника освіти, що традиційно відзначають в Україні у першу неділю жовтня, в Тернопільському академічному обласному українському драматичному театрі ім. Т. Г. Шевченка відбулася урочиста імпреза.

 

Тернопільський обласний комунальний інститут післядипломної педагогічної освіти представили: директор інституту Петровський Олександр Миколайович, профільні заступники директора ТОКІППО: Ольга Іванівна Когут, Юрій Чеславович Шайнюк, Ігор Михайлович Вітенко, Тетяна Олександрівна Сергуніна, а також науково-педагогічні працівники закладу.


Автором сценарію та неперевершеною ведучою даного дійства була Світозара Хома, виконуюча обов’язки завідувача центру виховної роботи, захисту прав дитини та громадянської освіти ТОКІППО, яка разом із завідувачем відділу Центру творчості дітей та юнацтва м. Тернополя, заслуженим працівником культури України Миколою Підколодним творили справжній святковий настрій для усіх присутніх у залі.

Освітян краю із професійним святом привітали: голова Тернопільської обласної ради Михайло Головко, голова облдержадміністрації Володимир Труш, заступник голови Тернопільської обласної організації профспілки працівників освіти і науки України Оксана Піхурко, начальник управління освіти і науки облдержадміністрації Ольга Хома.


Як зазначив у своєму вітальному слові голова Тернопільської обласної ради Михайло Головко: «Щороку в першу неділю жовтня ми вітаємо Людей, які займають особливе місце у наших серцях! Людей, які навчали кожного з нас, у першу чергу, бути гідними українцями, свідомими громадянами та патріотами рідної землі! У цей день усі найщиріші вітання линуть Вам, наші дорогі вчителі!. Від себе особисто, від імені всього депутатського корпусу − найвищого представницького органу нашого краю − Тернопільської обласної ради та від імені всіх жителів Тернопільщини висловлюю кожному педагогові найщиріші слова вдячності та низько схиляю голову перед Вашою невтомною працею!»

Доцільно зазначити, що кращих працівників освітньої галузі області було відзначено грамотами та цінними подарунками. Зокрема, за активну громадянську позицію, високий професіоналізм, сумлінну працю, вагомі досягнення у професійній діяльності та з нагоди Дня працівників освіти Почесною Грамотою Тернопільської обласної ради нагороджено Сергуніну Тетяну Олександрівну, виконуючу обов’язки заступника директора з науково-педагогічної та виховної роботи інституту.

Зі сцени Тернопільського обласного драмтеатру лунали вітання для педагогів Тернопільщини від творчих колективів Чортківського гуманітарно-педагогічного фахового коледжу імені Олександра Барвінського, які своїми яскравими виступами подарували освітянам відчуття справжнього свята.

На завершення організатори заходу подякували усім педагогічним працівникам за щоденну клопітку працю, талант, майстерність і відданість своїм вихованцям, подарували квіти та побажали здоров’я, натхнення, творчої наснаги, нових здобутків, Божої ласки та благословення на щоденну працю.

 

 

Немає коментарів:

Дописати коментар