ПРО НАС

ВІДДІЛ ОРГАНІЗАЦІЙНО-МЕТОДИЧНОЇ ТА ІНФОРМАЦІЙНО-ВИДАВНИЧОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

          Відділ створено у 2019 році. Методисти та провідний спеціаліст відділу працюють над загальноінститутською та індивідуальною науково-дослідними темами, займаються редакційною та видавничою діяльністю, проводять відбір і методичне опрацювання сучасних наукових досягнень у галузі освіти та надають рекомендації щодо їх трансформації в педагогічну практику навчальних закладів. Відділ також займається організацією та проведенням міжнародних, всеукраїнських та регіональних науково-практичних конференцій, долучається до організації і проведення методичних семінарів, практикумів для педагогів загальноосвітніх закладів. 
          З 2019-2020 рр. відділ організаційно-методичної та інформаційно-видавничої діяльності очолювала Мартинів Марія Андріївна,  з січня 2021 по грудень 2021 р. очолювала відділ Магера Тетяна Володимирівна, а з січня 2022 року відділ організаційно-методичної та інформаційно-видавничої діяльності очолює Стрийвус Наталія Богданівна.

МАГЕРА ТЕТЯНА ВОЛОДИМИРІВНА,

методист, в. о. заступника директора  

Тернопільського ОКІППО з науково-педагогічної та виховної роботи      

 

Народилася:
 2 травня 1974 року у м. Бережани Тернопільської області.

Освіта: вища, з 1991 по 1996 рік навчалась у Тернопільському державному педагогічному інституті імені В. Гнатюка (спеціальність «Українська мова та література»). З 2005 по 2007 рік здобула другу вищу освіту (спеціальність «Англійська мова»)  у Тернопільському національному педагогічному університеті імені В. Гнатюка. З 2013 по 2016 рік − навчання за спеціальністю «Соціальна робота» у Тернопільському інституті соціальних та інформаційних технологій. У 2016 році отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Соціальна робота» та здобула кваліфікацію спеціаліста з соціальної роботи.

Професійний досвід:

З 1996 по 2004 рік працювала вчителем української мови та літератури у Тернопільській ЗОШ № 18 з поглибленим вивченням іноземних мов.

З 2004 по 2017 рік − старший викладач кафедри соціального управління Тернопільського інституту соціальних та інформаційних технологій.

З 2006 по 2017 рік – спеціаліст по роботі з молоддю Тернопільської обласної організації Товариства Червоного Хреста України  (за сумісництвом).

 З  січня 2019 року по грудень 2021року працювала на посаді методиста відділу організаційно-методичної та інформаційно-видавничої діяльності Тернопільського обласного комунального інституту післядипломної педагогічної освіти.

З грудня 2021 року призначена на посаду в. о. заступника директора  Тернопільського ОКІППО з науково-педагогічної та виховної роботи. 

Стажування та підвищення кваліфікації:

У 2005 році пройшла міжнародне стажування у Польщі (м. Жешів) з проблем розвитку новітніх навчальних програм та інновацій.

Нагороди та досягнення:

2006 рік − переможець Всеукраїнського конкурсу «Волонтер року».

Є сертифікати за участь у міжнародних, всеукраїнських та регіональних конференціях та про міжнародне стажування, грамоти та подяки. 21 наукова публікація з проблем філології, психології, педагогіки, методики викладання та 7 навчально-методичних комплексів з гуманітарних та соціально-психологічних дисциплін.


 

СЕРГУНІНА ТЕТЯНА ОЛЕКСАНДРІВНА,

методист


Народилася: 6 серпня 1961 р. у місті Кременець Тернопільської області.

Освіта: вища, кандидат педагогічних наук, доцент.

Закінчила середню школу в 1978 р.

З 1980 по 1984 рр. навчалась у Тернопільському державному педагогічному університеті на спеціальності «Російська мова і література».

У 1990 році захистила кандидатську дисертацію «Мовленнєві засоби вираження категорії модальності у російському художньому тексті» у Київському державному університеті імені Т. Г. Шевченка

Професійна діяльність:

У 1983−1984 н. р. перейшла на індивідуальний план навчання і працювала вчителем російської мови і літератури у СШ № 4 м. Тернополя.

З 1984 по 2018 рр. працювала на посаді доцента у Тернопільському національному педагогічному університеті ім. В. Гнатюка: на кафедрі російської мови і літератури − з 1984 по 2014 рр.;

з 2014 по 2018 рр. на кафедрі загального мовознавства і слов’янських мов у Тернопільському національному педагогічному університеті ім. В. Гнатюка;

З серпня 2018 по грудень 2021р.р. працювала методистом відділу інформаційно-методичної та організаційно-видавничої діяльності Тернопільського обласного комунального інституту післядипломної педагогічної освіти. 


МАМУС МАРІЯ ПАВЛІВНА,

провідний фахівець


Народилася:23 вересня 1988 року.

Освіта: навчалася в Острівській ЗОШ, потім на філологічному факультеті (спеціальність «Журналістика») Тернопільського національного педагогічного університету ім. В. Гнатюка.

Професійний шлях: з березня по липень 2010 року працювала літературним редактором газети «RIA плюс», із серпня 2010 по серпень 2019 року − коректором ПП «Пресова агенція «Вільне життя», а з вересня 2019 року розпочала свою діяльність у ТОКІППО на посаді провідного фахівця відділу організаційно-методичної та інформаційно-видавничої діяльності. 

У відділі працювала до вересня 2021 року.

ГЕРАСИМЧУК ГАЛИНА ІГОРІВНА,

методист 


Народилася : 15 жовтня 1979 року в м. Тернопіль.

Освіта: вища.

З 1996 по 2001рр. навчалась в ТДПУ ім. В.Гнатюка, отримала повну вищу освіту за спеціальністю "Педагогіка і методика середньої освіти. Українська мова і література та зарубіжна література".

Професійна діяльність:

2001-2004 рр. працювала педагогом-організатором та викладачем української мови та літератури в Галицькому коледжі ім. В.Чорновола.

2007-2013 рр. працювала викладачем української мови та літератури, ділової української мови, християнської етики, стенографії  в ТВПУ №4 ім. М. Паращука. 

2017-2020 рр. працювала вихователем у ТОДКЛ.

З березня 2020 р. працює методистом відділу організаційно-методичної та інформаційно-методичної діяльності ТОКІППО.

Нагороди: грамота Управління освіти і науки Тернопільської міської ради за багаторічну сумлінну працю у справі навчання і виховання підростаючого покоління та з нагоди Дня працівника освіти (2002 р.),  грамота за значний особистий внесок у розвиток Тернопільського вищого професійного училища №4 ім. М.Паращука, активну громадську роботу та з нагоди Міжнародного дня боротьби за права жінок і міжнародний мир (2008 р.), оголошено подяку із записом в трудову книжку за активну участь у підготовці і проведенні семінару з української мови та за підготовку і участь команди ліцею Галицького коледжу ім. В.Чорновола у міських змаганнях з пішохідного туризму (2002, 2003 рр.).


СТРИЙВУС НАТАЛІЯ БОГДАНІВНА,

методист, в.о. завідувача відділу 


Народилася: 16 червня 1974 року в с.Буданів Теребовлянського району, Тернопільської області.

Освіта: вища, з 1991 по 1996 рік навчалась у Тернопільському державному педагогічному інституті імені В. Гнатюка (спеціальність «Українська мова та література»).

Професійна діяльність:

З 1996 по 2001 рік працювала вчителем української мови та літератури у Тернопільській ЗОШ №28.

З 2001 по 2010  рік – методист районного інформаційно-методичного кабінету відділу освіти Тернопільської райдержадміністрації.

З 2010 по 2020 – методист із навчальних дисциплін комунального закладу Тернопільської районної ради «Тернопільський районний методичний кабінет», із серпня по грудень 2020 року працювала консультантом комунального закладу Тернопільської районної ради «Центр професійного розвитку педагогічних працівників».

З  01 квітня 2021 року по грудень 2021року працювала на посаді методиста відділу організаційно-методичної та інформаційно-видавничої діяльності Тернопільського обласного комунального інституту післядипломної педагогічної освіти. З січня 2022 року призначена на посаду в.о. завідувача відділу організаційно-методичної та інформаційно-видавничої діяльності Тернопільського ОКІППО.


ТИХОВИЧ ОЛЕНА КОСТЯНТИНІВНА


ЗВІТ ВІДДІЛУ ОРГАНІЗАЦІЙНО-МЕТОДИЧНОЇ ТА ІНФОРМАЦІЙНО-ВИДАВНИЧОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ЗА 2022 РІК


Звіт

відділу організаційно-методичної та

інформаційно-видавничої діяльності ТОКІППО

за 2021 рікНемає коментарів:

Дописати коментар