четвер, 21 квітня 2022 р.

 

Працівники відділу долучилися до щорічної всеукраїнської акції «За чисте довкілля»Відповідно до розпорядження  голови Тернопільської обласної військової адміністрації  від 04.04.2022 № 175/01.02-01 «Про організацію та проведення в області у 2022 році щорічної всеукраїнської акції «За чисте довкілля» 21 квітня 2022 року у  Тернопільському ОКІППО  з ініціативи адміністрації та працівників інституту відбулась щорічна всеукраїнська акція «За чисте довкілля».

З приходом весни та тепла з’являється бажання бачити місцевість, у якій ми живемо та працюємо, чистою та охайною. Традиційні весняні заходи санітарної очистки та благоустрою проводяться з метою утримання територій населених пунктів у належному стані, покращення їх санітарного стану після зими,  створення умов, сприятливих для життєдіяльності населення.

Цьогорічна акція особлива, оскільки вона відбулась у режимі воєнного стану. До неї долучилися не лише працівники інституту, а й мешканці гуртожитку ТОКІППО, які  переміщені із зони бойових дій та знайшли прихисток у нашому місті.

На завершення акції всі спільно виконали пісню «Ой у лузі червона калина похилилася», яка стала символом визвольної боротьби українців проти московської навали.  

У єдності наша сила!

Ми віримо у нашу перемогу!

Немає коментарів:

Дописати коментар