четвер, 9 березня 2023 р.

Урочистості з нагоди 209 річниці від дня народження Тараса Шевченка


                 

З нагоди дня народження Великого Кобзаря Тараса Шевченка, працівники відділу організаційно-методичної та інформаційно-видавничої діяльності взяли участь в урочистостях  вшанування пам
яті непересічного поета, 
національного і світового генія, художника, громадського діяча Тараса Шевченка, патріота та символу нашої незалежної України! Його твори - надихають, його життя - приклад героїзму та відданості рідній землі. А «Кобзар» Тараса Григоровича став національною «Біблією» українців. Великий Тарас зробив все можливе для того, щоб українці утвердилися як велика сильна нація. Саме Шевченко пробудив українську душу та утвердив духовну основу народу для боротьби проти московської імперії. 
«Борітеся - поборете, Вам Бог помагає! За вас правда, за вас слава і воля святая!», - головний заповіт Тараса Григоровича для сучасної України. Сьогодні вся українська «Тарасова» нація об’єдналася для боротьби з московським ворогом. Ми всі розуміємо, що головне завдання нашого покоління - виконати заповіт Шевченка - з Божою допомогою знищити це зло».


Немає коментарів:

Дописати коментар