субота, 12 жовтня 2024 р.

 

ПРО УЧАСТЬ У МАЙСТЕР-КЛАСАХ МЕТОДИСТІВ ВІДДІЛУ

11 жовтня 2024 р. методисти відділу Стрийвус Наталія та Герасимчук Галина взяли участь у майстер-класі «Креативне мислення та письмо як можливості до інтеграції» в рамках VІІ Міжнародної науково-практичної конференції «Розвиток професійної майстерності педагога в умовах нової соціокультурної реальності», який проводила Дурдас Алла Петрівна, доктор філософії, доцент кафедри сучасних європейських мов, Державний торговельно-економічний університет (м. Київ).

Методистка відділу Чорна Мар’яна була учасницею майстер-класу «Трикутник Карпмана, як модель взаємин між людьми. Педагогічні поради зміни стосунків у цій моделі з метою збереження життєвої енергії», який проводила Клімкіна Наталія Григорівна, кандидат педагогічних наук, старший викладач кафедри психології, інклюзивної освіти та методик природничо-математичних дисциплін і технологій Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені Анатолія Назаренка (м. Хмельницький).



 

 



середа, 9 жовтня 2024 р.

 

ПРО НАУКОВО-КРАЄЗНАВЧУ КОНФЕРЕНЦІЮ «ЕПІСТОЛЯРНА СПАДЩИНА ІВАННИ БЛАЖКЕВИЧ» У ТЕРНОПІЛЬСЬКОМУ ОБЛАСНОМУ КРАЄЗНАВЧОМУ МУЗЕЇ

09 жовтня 2024 року, в день народження української дитячої письменниці та громадської діячки-просвітниці Іванни Блажкевич, у Тернопільському обласному краєзнавчому музеї відбулась науково-краєзнавча конференція «ЕПІСТОЛЯРНА СПАДЩИНА ІВАННИ БЛАЖКЕВИЧ», у якій взяла участь Мар’яна Чорна, методист відділу організаційно-методичної та інформаційно-видавничої діяльності Тернопільського ОКІППО.

Конференцію організували спільними зусиллями Тернопільський обласний краєзнавчий музей, обласна організація Національної спілки краєзнавців України, Денисівський краєзнавчий музей та Державний архів Тернопільської області. Модерували захід директор Ярема Шатарський та заступник директора з наукової роботи Наталія Чеканова.

Наукова спільнота Тернопільщини та Івано-Франківщини обговорювали малознані сторінки з життя Іванни Омелянівни, відображені у листуванні, збагачуючи наше розуміння її ролі в українській культурі XX століття.

Особливістю конференції стала презентація цінної епістолярної спадщини, яку передав до музейної збірки онук письменниці – Володимир Чубатий.

Доповідачам науково-краєзнавчих розвідок були вручені сертифікати, співорганізаторам й митцям- «словоспівцям» – подяки за участь в конференції.

Від змістовних виступів спікерів учасники отримали неоціненний досвід та нові знання, що сприятимуть подальшому розвитку науково-краєзнавчих досліджень.

Захід був емоційним, хвилюючим, інформаційно насиченим.

Висловлюємо щиру вдячність за плідний діалог і співпрацю!