середа, 7 грудня 2022 р.

ПРО ОБЛАСНИЙ ЕТАП ХІІІ МІЖНАРОДНОГО МОВНО-ЛІТЕРАТУРНОГО КОНКУРСУ УЧНІВСЬКОЇ ТА СТУДЕНТСЬКОЇ МОЛОДІ ІМЕНІ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА

   03 грудня 2022 року, попри складні обставини, у ТОКІППО відбувся ХІІІ Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка на платформі сервісу Google Meet.  

    Стрийвус Наталія Богданівнав.о. завідувача відділу, методистка та Герасимчук Галина Ігорівна, методистка відділу, як відповідальні особи, долучились до проведення обласного етапу  конкурсу в дистанційному форматі.

   Даний захід було проведено з урахуванням вимог постанови Кабінету Міністрів України від 24 червня 2022 року  №711 «Про початок навчального року під час дії правового режиму воєнного стану в Україні», а також відповідно до Положення про Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 1 червня 2011 року №571.

   У конкурсі взяли участь майже півтори сотні талановитих учнів закладів загальної середньої освіти та закладів професійної (професійно-технічної) освіти, студентів закладів вищої та фахової передвищої освіти Тернопільщини. Роботи передбачали теми, пов’язані з культурою, мораллю, духовними цінностями українського народу, що сприяє об’єднанню нації, формує почуття патріотизму, оптимізму й віри в щасливе майбуття української держави, про яку мріяв і писав у своїх творах Шевченко.

Немає коментарів:

Дописати коментар