субота, 9 жовтня 2021 р.

Про участь працівників відділу в об’єктовому тренуванні з цивільного захисту у ТОКІППО

 

 


«Дії керівного і начальницького складу ТОКІППО при загрозі виникнення (виникненні) надзвичайної ситуації. Дії учасників освітнього процесу при проведенні
екстреної евакуації». Саме під такою назвою 05 жовтня 2021 року відбулося об’єктове тренування із цивільного захисту у Тернопільському обласному комунальному інституті післядипломної педагогічної освіти.

Під час тренування відпрацьовувались практичні дії формувань цивільного захисту ТОКІППО. Зокрема, членами ланки пожежогасіння здійснено гасіння умовної пожежі. Членами медичного формування інституту (Смук Н. Р., Турчин О. В., Єднак Г. М.) проведено практичні навчання для працівників інституту згідно алгоритму надання першої долікарської допомоги потерпілим при ушкодженні верхніх кінцівок, у тому числі ускладнених артеріальною кровотечею та опіками, відповідно до протоколу.


Також працювала ланка охорони громадського порядку. Оповіщення про надзвичайну ситуацію відбувалося з використанням електронної системи оповіщення. Евакуація відбулась згідно встановлених норм за 3 хвилини.

Даний захід відбувся згідно з наказами директора інституту від 06.01.2021 року № 10-од «Про підсумки підготовки до цивільного захисту в ТОКІППО за 2020 рік та завдання на 2021 рік», від 30.08.2021 року № 62-од «Про підготовку та проведення в інституті об’єктового тренування з цивільного захисту в 2021 році» та плану проведення об’єктового тренування з цивільного захисту.


Для підготовки тренування та контролю за діями тих, хто навчається, було затверджено штаб керівництва тренуванням, який очолив Шайнюк Ю. Ч.   голова комісії з надзвичайних ситуацій. Розроблено документи, які необхідні для проведення об’єктового тренування. Відповідальним за організацію роботи з охорони праці та протипожежного захисту у вересні 2021 року з усіма учасниками освітнього процесу, задіяними на тренуванні, проведено цільовий інструктаж із дотримання правил безпеки щодо попередження травматизму та з пожежної безпеки. Керівниками структурних підрозділів проведено інструктажі для підлеглих працівників щодо дій під час екстреної евакуації, поставлено завдання кураторам груп щодо інструктажів зі слухачами курсів, які на час проведення тренування перебуватимуть на навчанні в інституті.

Також у Тернопільському обласному комунальному інституті післядипломної педагогічної освіти здійснювались заходи з підготовки навчально-матеріальної бази, продовжувалася робота з вирішення організаційних питань щодо практичної підготовки проведення тренування.


Зокрема, 04 жовтня 2021 року за сприяння НМЦ ЦЗ та БЖД Тернопільської області у ТОКІППО відбувся онлайн-захід на тему «Евакуація персоналу закладу і гасіння умовної пожежі. Порядок користування первинними засобами пожежогасіння». У підготовці та проведенні даного заняття взяв активну участь викладач-методист підполковник служби ЦЗ Андрунько В.Є.

 


Немає коментарів:

Дописати коментар